Пятница, 19.04.2019, 04:21
Приветствую Вас Гость | RSS

Сайт відділу освіти Новоайдарської РДА

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Наказ МОН №67 Атестація закладів

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

30.01.2015                                                                                                         № 67

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року             за № 173/26618

 

 

 

Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів

 

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», частини третьої статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», частини п’ятої статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту», з метою урегулювання питань, пов’язаних із державною атестацією дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, у тому числі навчальних закладів, що створюють або входять до складу навчально-виховних комплексів (об’єднань), та приведення у відповідність до законодавства нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 24 липня 2001 року № 553 «Про затвердження Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 серпня 2001 року за                № 678/5869.

 

3. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) в установленому порядку зробити відмітку у справах архіву.

 

4. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти               (Кононенко  Ю. Г.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

 

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

 

 

 

Міністр                                                                                                         С. М. Квіт

 

Вход на сайт
Поиск